Mostki pomiarowe

mostek-pomiarowy-do-pomiaru-sily-nacisku-serii-410

Mostek serii 410 mierzy siłę nacisku przy użyciu belki z zintegrowanym piezo-rezystancyjnym mostkiem Wheatstone'a z czołowym obwodem wzmacniającym.

Dostępne zakresy pomiarowe: 0 ... 53 – 265 cN

Mostek wykorzystuje technologię grubej folii, która gwarantuje doskonałą stabilność pomiarową oraz dużą żywotność. Specjalna konstrukcja mostka umożliwia produkcję seryjną na w pełni zautomatyzowanej linii, co warunkuje świetną jakość przy niskiej cenie dla zamówień o dużej liczbie sztuk.

mostek-pomiarowy-cisnienia-barometrycznego-serii-513

Pomiarowe mostki barometryczne serii 513 wyposażone w obudowę ochronną doskonale nadają się do instalacji na płytkach obwodów drukowanych (PCB). Sygnał wyjściowy tych mostków jest zlinearyzowany, skompensowany temperaturowo oraz wzmocniony. Solidna konstrukcja gwarantuje długoterminową stabilność pomiarową.

mostek-pomiarowy-cisnienia-wzglednego-i-bezwzglednego-serii-513
Producent: Huba Control

Mostki pomiarowe serii 513 wysyłają wyregulowany i wzmocniony sygnał wyjściowy. Zaprojektowane zostały z myślą o wielkoseryjnych aplikacjach OEM.
Unikalny zintegrowany układ elektroniczny pozwala na instalację w urządzeniu bez potrzeby regulacji temperatury czy ciśnienia.

czujniki-cisnienia-wzglednego-serii-509
Producent: Huba Control

Czujniki pomiarowe serii 509 wykonane z wykorzystaniem technologii ceramicznej opracowanej przez Huba Control wykorzystywane w ciągu ostatnich 15 lat znalazły zastosowanie w milionach aplikacji.
Dzięki solidnej konstrukcji celki ceramicznej brak jest znaczących zmian w charakterystyce czujnika po montażu przez użytkownika. Czujniki dostarczane są w konfiguracji fabrycznej lub z regulacją punktu zerowego. Dostępny jest szeroki wybór wersji włącznie z pomiarem temperatury.