Przetworniki różnicy ciśnień

przetwornik-roznicy-cisnien-pf1
Producent: Rotronic

Przetwornik z rodziny PF1 jest urządzeniem charakteryzującym się niską ceną, wysoką precyzją i stabilnością pomiaru różnicy ciśnień. Przetwornik wyposażony jest w membranowy czujnik MEMS i wyróżnia się długotrwałą stabilnością pomiarów.

pressureflex4-pf4
Kategoria: Przetworniki
Producent: Rotronic

Nowy przetwornik PressureFlex4 firmy Rotronic pozwala na pomiar różnicy ciśnień. Jest to kolejny parametr, o który można rozszerzyć system firmy Rotronic, obok wilgotności, temperatury i stężenia CO2. Dzięki możliwości podłączenia sondy wilgotności i temperatury HC2-S oraz czujnika PT100, może być szeroko stosowany w wielu rodzajach aplikacji, zwłaszcza w branży farmaceutycznej.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-699
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: -1 ... 1 mbar / 0 ... 0,3 – 50 mbar

Przetworniki serii 699 dostępne są z przełączalnymi zakresami pomiarowymi i z opcjonalnym wyświetlaczem. Dla wersji profesjonalnej możliwe jest własnoręczne skonfigurowanie sygnału wyjściowego. Sensory projektowane specjalnie dla danego zakresu pomiarowego zapewniają długoterminową stabilność pomiarową a szeroki wybór dostępnych konfiguracji umożliwia zastosowanie w układach klimatyzacji, jak również w aplikacjach przemysłowych i medycznych.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-698
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: -5 ... 5 mbar / 0 ... 1 – 10000 mbar

Moduły ciśnieniowe 698 dostosowane są do kontroli ciśnienia i przepływu powietrza w systemach klimatyzacji i sektorze laboratoryjnym.
Moduł jest dostępny opcjonalnie z 3-cyfrowym ekranem LED, dwoma stykami ograniczającymi (bezpotencjałowymi), jak również w wersji z pierwiastkowaniem kwadratowym.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-692
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: 0 ... 0,1 – 25 bar

Przetworniki serii 692 wykorzystują wyjątkową, sprawdzoną technologię ceramiczną. Szeroka gama dostępnych przyłączy elektrycznych i ciśnienia, zestandaryzowanych sygnałów wyjściowych oraz innych konfiguracji umożliwia zastosowanie przetworników serii 692 w wielu gałęziach przemysłu.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-bezwzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-663
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: -5 ... 5 mbar / 0 ... 5 – 2000 mbar

Przetworniki serii 663 zaprojektowane zostały z myślą o zastosowaniu we współpracy z ośrodkami takimi jak powietrze i gazy nieagresywne.
Sygnały wyjściowe są skompensowane temperaturowo, zlinearyzowane oraz wzmocnione.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-652
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: 0 ... 50 – 1000 mbar

Przetworniki serii 652 dostosowane są w szczególności do pomiaru ciągłego przepływu (lub poziomu) cieczy i gazów w układach ogrzewania, wentylacji i systemach kontroli procesu.
Szczególnie wytrzymała konstrukcja pozwala na przeciążenia nawet do 20 mbar, w zależności od wybranego zakresu pomiarowego.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-403-oem
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: 0 ... 3 – 8 mbar

Przetworniki serii 403 wykrywają bardzo małe zmiany ciśnienia w układach powietrze / gaz. Wszystkie zastosowane w przetworniku materiały mogą pracować w środowisku gazów palnych.
Świetnie sprawdza się we współpracy z przetwornikiem 401, układ taki pozwala na uzyskanie optymalnego stosunku powietrze / gaz.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-402
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: 0 ... 3 – 50 mbar

Przetworniki serii 402 doskonale sprawdzają się w systemach klimatyzacyjnych oraz w pomiarze niewielkich ciśnień w sektorze medycznym.
Zakres pomiarowy dobrany indywidualnie do zastosowania zapewnia optymalną dokładność oraz długoterminową stabilność pomiarową. Łatwa i szybka instalacja jest możliwa dzięki płytce montażowej lub możliwości bezpośredniego montażu na PCB.

przetwornik-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-401-oem
Producent: Huba Control

Dostępne zakresy pomiarowe: 0 ... 3 – 8 mbar

Przetworniki serii 401 wykrywają bardzo małe zmiany ciśnienia powietrza i zaprojektowane zostały do zapewniania optymalnego sterowania. Dwukomponentowa membrana o wyjątkowej geometrii zapewnia wysoką czułość oraz doskonałą powtarzalność, nawet dla zakresów poniżej 20 Pa.