Panele operatorskie

Firma PIXY AG jest producentem paneli operatorskich zgodnych z normą EN50155 przeznaczonych głównie do stosowania w pojazdach szynowych. PIXY jest światowym lider w opracowywaniu i produkcji systemów wizualizacji pojazdów dostosowanych do potrzeb klientów. 15 lat udokumentowanego działania systemów wizualizacji w pojazdach kolejowych: ponad 7’000 paneli PIXY na całym świecie w ciągłym użyciu.

 

sip-10

Terminal SIP-10 to mały wyświetlacz 6,5" bazujący na mikrokontrolerze. Charakteruzuje się bardzo szybkim startem (mniej niż 5s) oraz niezawodnością. Terminal dostarczany jest wraz z narzędziem PAD (bezpłatnie), dzięki któremu za pomocą metody "przeciągnie - upuść" tworzymy aplikację z przygotowanych przez producenta gotowych komponentów.

sip-20

Terminal SIP-20 - wyświetlacz 10.4'' TFT dostarczany wraz z narzędziem do programowania PAD - Pixy Application Designer.

inc-80

Terminal przeznaczony do pracy z wymagającymi aplikacjami, dzięki dużej mocy procesora wyświetlacz obsługuję zarówno standardowe programy jak równierz aplikacje video. Urządzenie jest wyposażone w nowoczesny procesor Intern Atom 1,6 GHz i jest w stanie bezproblemowo wyświetlać obraz jednocześnie z 2x cyfrowych kamer w MPEG-4. Solidla, aluminiowa obudowa, brak wentylatorów (chłodzenie radiatorem). Panel operatorski INC80 spełnia wszystkie normy kolejowe, dzięki czemu działa niezawodnie nawet w najcieższych warunkach.

inc-90

Terminal przeznaczony do pracy z wymagającymi aplikacjami, dzięki dużej mocy procesora wyświetlacz obsługuję zarówno standardowe programy jak równierz aplikacje video. Urządzenie jest wyposażone w nowoczesny procesor Intern Atom 1,3 GHz. Panel operatorski INC90 spełnia normę EN50155, dzięki czemu działa niezawodnie nawet w najcieższych warunkach.

inc-91

Terminal z ekranem 12,1", wykorzystywany głównie do aplikacji CCTV oraz Video. Urządzenie jest wyposażone w nowoczesny procesor Intern Atom 1,3 GHz. Panel operatorski INC91 spełnia normę EN50155, dzięki czemu działa niezawodnie nawet w najcieższych warunkach.

sip-30

Terminal SIP-30 - wyświetlacz 10.4'' TFT dostarczany wraz z narzędziem do programowania PAD - Pixy Application Designer. Terminal do zastosowania w pojazdach szynowych - zgodny z EN50155

inc-93

Terminal 8,4" do zastosowania w systemach redundantnych.