Pomiar przepływu powietrza

Przyrządy pomiarowe: anemometry, mikromanometry i dzwony pomiarowe. Przyrządy do pomiaru przepływu zaprojektowane przez Swema do pomiarów w wentylacji oraz jej bilansowania.

SwemaFlow 234
Producent: Swema

Szybki i dokładny balometr do pomiaru przepływu powietrza. Zakres pomiarowy: 2-65 l/s

SwemaFlow 125D
Producent: Swema

Balometr do pomiaru przepływu powietrza przez kratki wentylacyjne z funkcją pomiaru z uwzględnieniem ciśnienia wstecznego. Zakres pomiarowy 2...125 l/s

SwemaFlow 4000
Producent: Swema

Balometr do pomiaru przepływu powietrza z nawiewników. Zakres pomiarowy 5...1300 l/s

Swema 3000md z modemem SwemaTwin
Producent: Swema

System SwemaTwin umożliwia skrócenie czasu potrzebnego na zrównoważenie instalacji wentylacyjnej, a w związku z tym zmniejszenie kosztów oraz wyższy stopień usatysfakcjonowania klienta.

Swema 3000 z akcesoriami do pomiaru przeplywu powietrza
Producent: Swema

W ramach serii Swema 3000 dostępne są 3 mierniki, do których można przyłączać te same sondy zewnętrzne do pomiaru przepływu powietrza.

swemaair-5-art-nr-768480
Producent: Swema

Anemometr do pomiaru prędkości, przepływu i temperatury. Urządzenie posiada wbudowany barometr, dzięki czemu wraz z pomiarem temperatury SwemaAir 5 wprowadza poprawki od gęstości powietrza. Prędkość powietrza mierzona jest w m/s lub FPM, przepływ powietrza w l/s, m3/h lub CFM. Przekrój jest wpisywany do urządzenia lub podawany w formie średnicy lub wysokości i szerokości kanału. Miernik wyświetla wartość średnią oraz min, max. Posiada duży podświetlany wyświetlacz i posiada pamięć.

swemaman-7-art-nr-768310
Producent: Swema

Mikromanometr do pomiaru różnicy ciśnień w zakresie -1000 ... +9999Paprzepływu powietrza i prędkości powietrza w zakresie 2 ... 129m/s.

SwemaMan 8
Producent: Swema

Mikromanometr/anemometr

różnica ciśnień 
   -100...1500Pa,
- przepływ i prędkość   powietrza 1...49m/s
- rozdzielczość 0,1Pa
- wysoka dokładność   pomiarowa
- mała zależność wyniku pomiaru od położenia