Siłowniki ze sprężyną

silownik-341

Siłowniki elektryczne z serii 341 wyposażone są w funkcje bezpieczeństwa – sprężynę powrotną. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Siłowniki z tej serii posiadają moment obrotowy 3Nm oraz 5Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających 1m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie odbywa się on/off lub 0...10V. Siłownik ustawia klapę w pozycji roboczej napinając sprężynę. W przypadku barku zasilania siłownik zostanie ustawiony w pozycji bezpiecznej. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-361

Siłowniki elektryczne z serii 361 wyposażone są w funkcje bezpieczeństwa – sprężynę powrotną. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Siłowniki z tej serii posiadają moment obrotowy 10Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających 2m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie odbywa się on/off lub 0...10V. Siłownik ustawia klapę w pozycji roboczej napinając sprężynę. W przypadku barku zasilania siłownik zostanie ustawiony w pozycji bezpiecznej. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-381

Siłowniki elektryczne z serii 381 wyposażone są w funkcje bezpieczeństwa – sprężynę powrotną. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Siłowniki z tej serii posiadają moment obrotowy 20Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających 4m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie odbywa się on/off lub 0...10V. Siłownik ustawia klapę w pozycji roboczej napinając sprężynę. W przypadku barku zasilania siłownik zostanie ustawiony w pozycji bezpiecznej. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.