Mierniki ręczne

miernik-wilgotnosci-i-temperatury-hp32
Producent: Rotronic

Termohigrometr HygroPalm HP32 jest to wszechstronny, reczny miernik wilgotności względnej i temperatury kompatybilny ze wszystkimi sondami Rotronic HC2A oraz HC2. Umozliwia on przeprowadzenie pomiaru punktowego oraz rejestrację wilgotności względnej, temperatury oraz obliczanie wielkości fizycznych z poziomu urządzenia.

miernik-wilgotnosci-w-stosie-papieru-hygropalm-hp-gts
Producent: Rotronic

Termohigrometr (miernik ręczny) Rotronic HP-GTS służy do pomiaru wilgotności względnej i temperatury powietrza w stosie papieru, w ryzach, między arkuszami, kartonami. Specjalnie przystosowany kształt sondy (banget) znacznie ułatwia pomiar. Wynik pomiaru wyświetlany jest na wbudowanym kolorowym wyświetlaczu.

miernik-wilgotnosci-i-temperatury-hp31
Producent: Rotronic

Termohigrometr HygroPalm HP31 to wszechstronny, reczny miernik z zamontowaną na stałe sondą Rotronic. Umozliwia on przeprowadzenie pomiaru punktowego oraz rejestrację wilgotności względnej, temperatury i pozostałych parametrów psychrometrycznych.

hp23-aw-a
Producent: Rotronic

Rotronic HygroPalm23-A HP23-AW-A to ręczny miernik wilgotności i temperatury oraz aktywności wody umożliwiający prosty i szybki pomiar. Umożliwia podłączenie dwóch sond Rotronic z serii HygroClip2, w zależności od wymagań aplikacji (zakres pomiarowy, dokładność, wykonanie, kształt). Rotronic HP23-AW-A wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz LCD.

cp11
Producent: Rotronic

Ręczny miernik Rotronic CP11 pozwala na pomiar wilgotności względnej i temperatury powietrza oraz stężenia dwutlenku węgla (CO2). CP11 umożliwia też wyliczanie punktu rosy i temperatury mokrego termometru. Miernik Rotronic wyposażony jest podświetlany wyświetlacz i klawiaturę. 

hp23-a
Producent: Rotronic

Termohigrometr HygroPalm23-A to ręczny miernik wilgotności i temperatury, umożliwiający prosty i szybki pomiar. Umożliwia podłączenie dwóch sond Rotronic z serii HygroClip2, w zależności od wymagań aplikacji (zakres pomiarowy, dokładność, wykonanie, kształt). Wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz LCD oraz klawiaturę do obsługi urządzenia.

tp22
Producent: Rotronic

Ręczny miernik Rotronic TP22 to idealne rozwiązanie do pomiarów temperatury. Dzięki specjalnie dobieranym, wymiennym czujnikom PT100, urządzenie może znaleść zastosowanie w każdej aplikacji.

s1
Producent: Rotronic

Termohigrometr S1 firmy Rotronic służy do pomiaru wilgotności względnej i temperatury powietrza w stosie papieru, między arkuszami, kartonami. Charakterystycznym elementem miernika jest składana sonda, co ułatwia przechowywanie, oraz sonda o kształcie przystosowanym do pomiarów między arkuszami. Wartości pomiarowe wyświetlane są na wbudowanym wyświetlaczu.

gts
Producent: Rotronic

Termohigrometr GTS firmy Rotronic służy do pomiaru wilgotności względnej i temperatury powietrza w stosie papieru, między arkuszami, kartonami. Pomiar ułatwia specjalnie przystosowany kształt sondy pomiarowej. Wynik pomiaru wyświetlany jest na wbudowanym wyświetlaczu.

hp22-a
Producent: Rotronic

Termohigrometr HygroPalm22-A to ręczny miernik wilgotności i temperatury, umożliwiający prosty i szybki pomiar. Umożliwia podłączenie każdej sondy Rotronic z serii HygroClip2, w zależności od wymagań aplikacji (zakres pomiarowy, dokładność, wykonanie, kształt). Wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz LCD oraz klawiaturę do obsługi urządzenia.

hp21
Producent: Rotronic

Termohigrometr HygroPalm21 to ręczny miernik wilgotności i temperatury, umożliwiający prosty i szybki pomiar. Posiada wbudowaną sondę, która umożliwia pomiar z wysoką dokładnością ±1%RH / ±0.2K w zakresie -10...+60°C / 0...100%RH. Wyposażony jest w wyświetlacz LCD oraz klawiaturę, ułatwiającą poruszanie się po menu.

pirometr-tp31-ir
Producent: Rotronic

Termometr TP31-S pozwala na szybki i pewny pomiar temperatury cieczy i materiałów przenikalnych. Jego prosta obsługa zapewnia w pełni wystarczający pomiar.Zmienne nachylenie w zakresie 0...180° zanurzeniowej sondy pomiarowej umożliwia pomiar temperatury różnorakich materiałów. Dzięki klasie szczelności IP65 termometr może być myty pod bieżącą wodą.

termometr-tp31-s
Producent: Rotronic

Termometr TP31-S pozwala na szybki i pewny pomiar temperatury cieczy i materiałów przenikalnych. Jego prosta obsługa zapewnia w pełni wystarczający pomiar.Zmienne nachylenie w zakresie 0...180° zanurzeniowej sondy pomiarowej umożliwia pomiar temperatury różnorakich materiałów. Dzięki klasie szczelności IP65 termometr może być myty pod bieżącą wodą.